21 26 Maart 1936 de rente ad 4's jaars tot het tijdstip van betaling, onmiddellijk in haar geheel en ineens opvorderbaar zijn. De gemeente zal in gebreke zijn door het enkel ver- loop van den bepaalden termijn, zonder in gebreke- stelling. De Maatschappij blijft daarenboven geheel vrij, in- dien eenige rente en/of aflossingstermijn, niet op den bepaalden tijd mocht worden betaald, alle zoodanige maatregelen te nemen tot behoud van hare rechten of tot verhaal van hare vordering, als de wet te harer be- schikking stelt en haar noodig of nuttig zullen voor- komen. X. De gejdleening zal worden aangegaan op onder- handsche overeenkomst. Alle kosten op afsluiten en ten- uitvoerleggen dezer overeenkomst, nu en later, alsmede alle belastingen, waarmede kapitaal- of rentebetalingen der gemeente Heemstede mochten worden getroffen, zijn voor rekening van de gemeente. XI. Voor het sluiten der geldleening zal van het op- genomen bedrag voor eens eene provisie kunnen wor- den uitgekeerd. rXIl. Ter verzekering van de geregelde betaling der verschuldigde renten en de verplichte aflossingen, wor- den de daartoe vereischte sommen jaarlijks op de be- grooting van de gemeente in uitgaaf gebracht en be- streden uit de gewone inkomsten der gemeente. Uitzon- dering hierop vormt de buitengewone aflossing, be- doeld onder VI, welke onder goedkeuring van Gedepu- teerde Staten, geheel of gedeeltelijk uit buitengewone middelen mag worden bestreden. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 26 Maart 1936. De is, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 17