26 26 Maart 1936 DOORTREKKINQ ZANDVAARTKADE. Aan den Raad. Wij deelen U mede, dat de mogelijkheid aanwezig is, om de Zandvaartkade over een lengte van onge- veer 50 M. aan de oostzijde van den Binnenweg door te trekken over de breedte, die op het uitbreidings- plan staat aangegeven. De eigenaar van het hoekper- eeel aan den Binnenweg, de heer J. N. Huijg, is n.l. bereid, den daarvoor benoodigden grond, ter opper- vlakte van ongeveer 470 M2, aan de gemeente te verkoopen voor een bedrag, berekend tegen f 10.per M2, terwijl de gemeente alsdan aan den heer Huijg om niet zal moeten overdragen een hoekje grond, reeds jaren bij hem in gebruik, ter oppervlakte van 32 M2, gelegen voor zijn woning. De verbreeding van deze kade za! eerst dan over de geheele lengte kunnen geschieden als een gedeelte van het huis van den heer Huijg zal zijn afgebroken. Het ligt in de bedoeling van den heer Huijg zijn huis te sloopen en daarna ter plaatse eene nieuwe be- bouwing tot stand te brengen, indien daaromtrent overeenstemming zal zijn bereikt. Behalve de genoemde kosten van aankoop, zal het doortrekken van de Zandvaarikade met het gedeeltelijk verbreeden van de Zandvaart, een bedrag vorderen van ongeveer f 3000. Wij zijn van oordeel, dat er aanleiding bestaat om tot deze transactie over te gaan en adviseeren U dan ook daartoe te besluiten, onder mededeeling, dat de Commissie voor Openbare Werken zich hiermede kan vereenigen. Te dien einde bieden wij U een ontwerp-besluit ter vaststelling aan, onder mededeeling, dat de stukken, hierop betrekking hebbende, voor U ten Raadhuize ter inzage zijn neergelegd. Heemgtede, 18 Maart 1936. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn De Secretaris, N. Vos

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 29