29 26 Maart 1936 verschuldigd worden een boete, berekend naar eene rente van zes ten honderd 's-jaars over hetgeen ach- terstallig is, van den vervaldag tot den dag der vol- doening. X. Bij niet-betaling van eenigen termijn van aflos- sing en/of interest binnen drie maanden na den verval- dagindien op een der eigendommen der gemeente beslag mocht worden gelegd of haar faillissement mocht worden aangevraagd indien de gemeente mocht nagelaten hebben de in eenig dienstjaar te veischijnen aflossingen of interessen op deze Ieening, ten voile te brengen op de begrooting van dat jaar, zal de gemelde hoofdsom of het niet afgeloste gedeelte daarvan, met de interessen terstond opeischbaar worden en zal de gemeente alle kosten hebben te dragen op de invor- dering van een en ander vallende. XI. De gemeente zal zonder eenige ingebrekestel- ling in verzuim zijn, enkel door het verloop van een bepaalden termijn. XII. Alle betalingen aan „de Nillmij" zullen zonder eenige kosten voor haar moeten geschieden te haren kantore te 's-Gravenhage, of te zoodaniger plaatse als door haar minstens drie dagen te voren zal worden opgegeven, zulks in wettige Nederlandsche Betaalmid- delen, terwijl geene kwijting zal kunnen worden ge- vorderd voor en aleer de verschuldigde bedragen in haar bezit zijn. XIII. Telkens op den een en dertigsten December zal de gemeente een door „de Nillmij" op te maken saldo-biljet, onder meer vermeldende het krachtens deze overeenkomst op den avond van dien dag nog verschuldigde, moeten teekenen en aan de „de Nillmij" afgeven. XIV. Alle kosten voor zegel en registratie dezer akte. alsmede alle belastingen, waarmede kapitaal of rentebetaling van deze leening mochten worden ge- troffen, komen voor rekening van de gemeente. XV. De geldleening zal worden aangegaan op onderhandsche overeenkomst.

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 45