60 30 Juli 1936. DOORTREKKING OUDE POSTHUISSTRAAT. AAN DEN RAAD. Door den heer H. van Beem, aannemer, wonende te Haarlem, is ons verzocht om over te willen gaan tot de doortrekking van de Oude Posthuisstraat naar de Kerklaan. De heer Van Beem, voornoemd, heeft zich bereid verklaard, den hiervoor bestemden grond om niet ter beschikking te stellen van de gemeente en de kosten van den straataanleg, alsmede van de ophooging van enkele gedeelten terrein en van het dempen van eenige siooten, aan de gemeente te vergoeden. Naast deze grondoverdracht, die plaats zal hebben voordat de bewoonbaarverklaring van de aan deze straat te bouwen woningen zal worden afgegeven, heeft de gemeente voor dezen straataanleg ook nog de beschikking noodig over een perceel grond, ter geraamde oppervlakte van 505 M2, in eigendom toe- behoorende aan den heer J. L. Tombrock, arts te Heemstede. Volgens Uw besluit van 17 November 1915, moet dezen voor straat bestemden grond door den eigenaar aan de gemeente worden overgedragen voor een be- drag, berekend tegen f 0.50 per M2. Deze kosten zullen echter door den heer Van Beem aan de gemeente worden vergoed. Door den heer Van Beem is aan de gemeente, voor de uitvoering van bovengenoemde werken, met inbe- grip van vorengenoemden grondaankoop, een bedrag verschuldigd van f 15.720.Hierin is begrepen een bedrag van f 1.340.voor eerste onderhoud. De betaling van dit bedrag zal naar gelang van de vordering der werkzaamheden geschieden, met dien verstande, dat V4 gedeelte moet worden betaald bij aanvang van het werk, V4 gedeelte, als ook V4 ge- deelte van het werk gereed is, V4 gedeelte als de helft van het werk gereed is en het restant zoodra de rijstraat gereed is. Als normaal werk uitgevoerd, is in bovengenoemd

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 19