24 September 1936. verstrekt dan nadat zij een jaar gehuwd zijn, of na hun huwelijk drie maanden in het vrije bedrijf hebben gewerkt. Diegenen, die gaan huwen, terwijl zij als kostganger steun genoten, kunnen ook nâ hun huwelijk den steun voor kostgangers behouden, zoolang zij nog geen drie maanden in het vrije bedrijf hebben gewerkt." Art. 12. De steunbedragen worden voor elken persoon in het bijzonder vastgesteld door Burgemeester en Wet- houders. Zij worden door het bestuur der alhier ge- vestigde afdeeling der betrokken vakorganisatie voor de leden in ontvangst genomen en aan dezen ter hand gesteld. Van de contrôle. Art. 13. Door het bestuur der betrokken vakvereeniging wordt aan elk lid, dat voor ondersteuning in aanmer- king wenscht te komen, een aanvraagformulier ter in- vulling en onderteekening uitgereikt. Het ingevulde formulier wordt vervolgens door genoemd bestuur na accoordbevinding geteekend en bij Burgemeester en Wethouders ingediend. Veranderingen in de omstandigheden van den ge- steunde en diens gezin moeten, voor zoover deze van invloed kunnen zijn op de vaststelling van het steun- bedrag, door den ondersteunde onverwijld aan Burge- meester en Wethouders worden medegedeeld. Bovendien moet wekelijks een opgave (inkomsten- briefje) verstrekt worden van de gezinsinkomsten. Dit inkomstenbriefje moet des Maandags vöör 12 uur volgende op de week waarop het betrekking heeft, zoo mogelijk door tusschenkomst der vakvereeniging, ten Raadhuize worden ingeleverd. Qeen steun wordt uitgekeerd, behoudens in zeer bijzondere gevallen, aan hen, wier inkomstenbriefje niet op het vorenvermelde tijdstip ten Raadhuize îs ontvangen. Art. 14. De gegevens der aanvraagformulieren en inkomsten-

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 10