24 September 1936. briefjes vormen voor Burgemeester en Wethouders den grondslag hunner beoordeeling, of en in welke mate, ondersteuning zal worden verleend. De juistheid der gegevens, door den ondersteunde op het aanvraagformulier en het inkomstenbriefje in- gevuld, wordt vanwege Burgemeester en Wethouders onderzocht. Burgemeester en Wethouders nemen geen beslissing dan nadat de resultaten van het onderzoek van het aanvraagformulier bekend zijn. Art. 15. De aanvraagformulieren en inkomstenbriefjes worden door Burgemeester en Wethouders kosteloos verstrekt. Art. 16. Door Burgemeester en Wethouders worden wekelijks uitbetalings-staten opgemaakt, welke met de benoo- digde gelden aan het bestuur der alhier gevestigde afdeeling der betrokken vakvereenigingen worden ter hand gesteld ter uitkeering van den steun aan de be- trokkenen. Na de uitkeering van den steun worden de staten door het bestuur der vakvereeniging weder bij Burge- meester en Wethouders ingeleverd, voorzien van de handteekening der ondersteunden, ten bewijze, dat de steun aan de betrokkenen is uitgekeerd. Art. 17. Bij de uitreiking van het aanvraagformulier wordt den werkloozen gelijktijdig ter hand gesteld een aan- meldings- of stempelkaart, welke deze dagelijks, een of meermalen, ter afstempeling moet aanbieden, ten bewijze, dat hij inderdaad werkloos is. De afstempeling geschiedt in den gewonen werktijd. De regeling tot bepaling van tijd(en) en plaats van stempeling wordt vastgesteld door Burgemeester en Wethouders. Art. 18. De steun zal niet worden verleend, c.q. worden in- gehouden, indien: a. de werklooze die voor steun in aanmerking

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 11