00 24 September 1936. palen, terwijl geen kwijting zal kunnen worden ge- vorderd voor en aleer de verschuldigde bedragen in het bezit van het Pensioenfonds zijn. VIII. Indien eenige termijn van rente en/of aflossing niet of niet geheel op den verschijndag als boven omschreven mocht zijn betaald, dan vermeerdert het niet betaalde bedrag met een boete van V2 °/o per maand een ingetreden maand als een volle gere- kend en wordt al het verschuldigde terstond en ineens opvorderbaar. IX. De gemeente zal in gebreke zijn door het enkel verloop van den bepaalden termijn, zonder ingebrekestelling. X. Het Pensioenfonds blijft daarenboven geheel vrij, indien eenige voor rente en/of aflossing verschul- digde som niet op den daarvoor bepaalden tijd mocht worden betaald, onverwijld alle zoodanige maat- regelen te nemen tot behoud van zijne rechten of tot verhaal van zijne vordering, als de wet te zijner beschikking stelt en hem noodig of nuttig zullen voorkomen. XI. Op verzoek van het Pensioenfonds zal de gemeente jaarlijks vöör of op 15 Januari een door het Pensioenfonds te verschaffen saldo-biljet, vermeldende het op ultimo December daaraan voorafgaande aan hem nog verschuldigde kapitaal zoo noodig van zegel voorzien teekenen en aan hem afgeven. XII. Alle kosten voor afsluiten en tenuitvoerlegging dezer overeenkomst nu en later, alsmede alle belas- tingen, waarmede kapitaal- of rentebetalingen van deze leening mochten worden getroffen, zijn voor rekening van de gemeente. XIII. De geldleening zal worden aangegaan op on- derhandsche overeenkomst. XIV. Voor het sluiten der geldleeninng zal van het

Raadsnotulen Heemstede | 1936 | | pagina 33