115 25 November 1937. het karakter van deze woonwijk daardoor teveel zou worden gewijzigd. Mitsdien adviseeren wij daaraan niet te voldoen. Ter tegemoetkoming aan de wenschen van de Vaste Commissie voor Uitbreidingsplannen, adviseeren wij U, de breedte van weg n°. 81, die uitmondt op de Zandvoortschelaan, te brengen van 12 M. op 7 M.,. terwijl door de verlegging van de grens van het Uit- breidingsplan naar de zuidzijde van de Zandvoort- schelaan, de uitmonding van weg n°. 81 in het plan is vastgelegd. Tevens is aan andere wenken van rneer administratieven aard van deze Commissie in het nieuwe ontwerp-plan gevolg gegeven. Tenslotte merken wij nog op, dat nu de bestaande bebouwing aan de noordzijde van de Zandvoortsche- lâan in dit plan is opgenomen, in de ontwerp- bebouwingsvoorschriften aan ons College de bevoegd- heid wordt gegeven, om ontheffing te verleenen van het verbod tot het aldaar uitoefenen van winkel- bedrijven. Ue Vaste Commissie voor Uitbreidingsplannen, als- mede de Commissie voor Openbare Werken, kunnen zich met het thans gewijzigde ontwerp zeer wel ver- eenigen. Haar adviezen, het ingediende bezwaarschrift, het plan en de ontwerp-bebouwingsvoorschriften, liggen voor U ten Raadhuize ter inzage. Indien ook U kunt instemmen met dit thans gewij- zigde ontwerp, zal dit met de ontwerp-bebouwings- voorschriften opnieuw voor belanghebbenden ter inzage worden neergelegd. Heemstede, 17 November 1937. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 16