128 28 December 1937. a. de gemeenteraad heeft bepaald, dat de herziening van het plan van uitbreiding, waarin de gronden zijn begrepen, in voorbereiding is en het betrek- kelijke besluit niet is vervallen; b. het ontwerp van dat herziene plan ter inzage is nedergelegd; c. de beslissing omtrent de goedkeuring van dat her- ziene plan nog niet onherroepelijk is geworden. 4. De medewerking behoeft, onafhankelijk van het in het tweede lid vermelde, niet te worden verleend, wanneer de bouwexploitatie tengevolge zou hebben, dat de gemeente in verband met de voor de bouwexploitatie noodige uitvoering van werken als bedoeld i:i artikel 11, uitgaven zou moeten doen, welke in totaal hooger zijn, dan de bijdrage, welke ingevolge de artikelen 11 en 12 door den eigenaar verschuldigd is, vermeerderd met de eventueel door derden als bijdrage ingevolge de artike- len 11 en 12 in de gemeentekas gestorte gelden. Art. 2. 1. Bij het verleenen van medewerking zal de bouw- exploitatie slechts kunnen geschieden op de grondslagen in de volgende artikelen vermeld. 2. De gemeenteraad zal in elk voorkomend geval bij besluit de verplichtingen vaststellen, welke rnet betrek- king tot het in bouwexploitatie te brengen complex gronden, uit het verleenen van de in het eerste lid bedoelde medewerking voortvloeien. 3. In een besluit, bedoeld in het tweede lid van dit artikel, kan een termijn worden vastgesteld gedurende welke het besluit geldt, te rekenen vanaf den datum van dat besluit, behoudens het bepaalde in artikel 17. 4. Waar in de volgende artikelen wordt gelezen „eigenaar", wordt bedoeld de eigenaar van het in bouw- exploitatie te brengen complex gronden. Art. 3. 1. Voor de in een plan van uitbreiding begrepen gronden wordeh voor de toepassing dezer grondslagen door Burgemeester en Wethouders grondcomplexen, als bedoeld in artikel 11, derde lid, vastgesteld. 2. Voordat medewerking wordt verleend tot het in exploitatie brengen van gronden, gelegen in een in het

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 42