128 28 December 1937. eerste lid bedoeld grondcomplex, stellen Burgemeester en Wethouders vast: a. de volgens artikel 11, derde lid, berekende totale directe en indirecte kosten van de uit te voeren openbare werken; b. het totaal bedrag, dat noodig is voor den aftrek van f 1,50 per m2., als bedoeld in artikel 12, voor de voor den openbaren dienst bestemde gronden. Art. 4. Bij de in artikel 41 der Bouw- en Woningverordening bedoelde aanvrage voor het aanleggen van wegen moeten worden overgelegd teekeningen in drievoud, op schaal van ten minste 1 1000, waarop zijn aangegeven: a. de gronden, welke in overeenstemming met het vastgestelde uitbreidingsplan voor den openbaren dienst zijn bestemd; b. het verkavelingsplan volgens hetwelk de bouw- terreinen, gelegen aan de geprojecteerde wegen, in exploitatie zullen worden gebracht; c. het bebouwingsplan, waarin aangegeven zijn de op de kavels te stichten gebouwen. Art. 5. De gronden, welke volgens het plan van uitbreiding voor den openbaren dienst zijn bestemd, moeten, voor- zoover zij in het in bouwexploitatie te brengen complex zijn gelegen, aan de Gemeente in eigendom worden overgedragen met inachtneming van de in de artikelen 11 en 12 omschreven finantieele regeling. Art. 6. De overdracht van de gronden, welke volgens het plan van uitbreiding voor den openbaren dienst zijn bestemd, kan, in verband met den voortgang der bebouwing, in gedeelten geschieden, mits naar het oordeel van Burge- meester en Wethouders, een behoorlijke aansluiting wordt verkregen en de voor wegaanleg bestetnde gronden over een lengte van 100 meter of zooveel minder als Burgemeester en Wethouders toelaatbaar achten, aan- eengesloten worden overgedragen. Art. 7. 1. De eigenaar is verplicht aan de Gemeente, ten

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 43