Jïl 128 28 Deceniber 1937. behoeve van de stichting van gebouwen voor gemeen- telijke doeleinden en voor het Onderwijs, de bij het in artikel 2 bedoelde besluit aan te wijzen gedeelten van gronden te verkoopen, indien Burgemeester en Wethou- ders binnen zes maanden nadat de aangrenzende, voor den openbaren dienst bestemde grond aan de Gemeente in eigendom is overgedragen, aan den eigenaar hebben r bericht, dat de Gemeente de bedoelde gronden wenscht aan te koopen. 2. De koopprijs van de in het eerste lid bedoelde gronden zal in gemeenschappelijk overleg worden vast- gesteld. 3. Wordt omtrent den in het tweede lid bedoelden prijs geen overeenstemming verkregen, dan wordt deze be- paald door drie deskundigen, waarvan één zal worden benoemd door Burgemeester en Wethouders, één door den eigenaar en één door de beide aldus benoemden. Kunnen beide deskundigen het over de benoeming van den derden deskundige niet eens worden, dan zal deze door den Kantonrechter te Haarlem worden aange- wezen. 0 4. De kosten, voortvloeiende uit het bepaalde bij het derde lid, worden door beide partijen, ieder voor de helft, betaald, tenzij de Gemeente van den aankoop afziet, in welk geval die kosten geheel voor rekening van de Gemeente komen. Art. 8. 1. De in de artikelen 5 en 7 bedoelde gronden moe- ten, met alles wat daarop, daarin of daarlangs aanwezig is, voorzoover dat, naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders, noodig en mogelijk is, in vollen, vrijen en onbezwaarden eigendom worden overgedragen. 2. De kosten, vallende op de overdracht van de gron- den, bedoekl in artikel 5, zijn voor rekening van de overdragende partijterwijl de kosten, vallende op de overdracht van de gronden, bedoeld in artikel 7, door de Gemeente worden gedragen. Art. 9. 1. De gronden, bestemd voor den openbaren dienst moeten worden gebracht op het peil, vast te stellen door den Gemeenteraad.

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 44