128 28 December 1937. 2. Voor de gronden bestemd voor bebouwing is de Gemeenteraad bevoegd als eisch te stellen, dat ze worden opgehoogd tot het door hem vast te stellen peil. 3. Ten aanzien van het ophoogen der gronden moe- ten de volgende voorschriften in acht worden genomen: a. het ophoogen moet geschieden met zuiver zand, tenzij Burgemeester en Wethouders goedkeuren, dat het ophoogen geheei of gedeeltelijk met ander materiaal plaats vindt; b. de eigenaar moet alie slooten en vaarten, gelegen binnen of grenzende aan het complex gronden, naar gelang de bouwexploitatie dit vordert en voorzoover zulks mogelijk is, dempen inet zuiver zand, een en ander ter beoordeeling van Burge- meester en Wethouders; de volgens artikel 5 in de overdracht begrepen slooten en vaarten moeten vôör de demping worden uitgebaggerd tot den vasten bodem; c. op de tot plantsoen bestemde gedeelten moet het zand worden afgedekt met een laag zuivere teel- aarde van minstens 0.30 m. dikte; d. de gronden, bestemd voor den openbaren dienst moeten voôr de ophooging worden ontzood en ten genoegen van Burgemeester en Wethouders van boomen, struiken, wortels en andere hinderlijke zaken worden ontdaan; de ophooging moet ge- schieden in goede aansluiting aan de bestaande wegen; de ophooging moet ten minste 0.50 m. breeder zijn dan de breedte der wegen, met taluds 1 op 1 naar beneden; de taluds moeten worden voorzien van blokzoden of een laag zwarten grond van minstens 0.20 m. dikte; e. alle ophoogingen moeten ten genoegen van Burge- meester en Wethouders met een voldoend dikke laag grond worden afgedekt of op andere wijze tegen verstuiving worden beschermd; indien de ophoogingen eindigen aan of loopen langs slooten, welke wegens rechten van derden niet kunnen worden gedempt, moeten zij worden beschoeid en beschoeid gehouden tot de volle hoogte der ophooging, ten genoegen van Burge- meester en Wethouders; eindigen zij aan of loopen zij langs lager gelegen gronden, dan moeten ter plaatse eveneens grondkeeringen tot de volle

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 45