128 28 December 1937. zichte van de overige terreinen in het beschouwde uit- breidingsplan of het beschouwde gedeeite daarvan, bijzonder gunstig of wel zeer ongunstig zijn gelegen, een hooger respectievelijk een lager bedrag per vierkante meter vast te steiien voor de te betalen bijdrage in de kosten van openbare werken, dan voor de overige in het complex begrepen bouwterreinen. De berekening van dit hoogere, respectievelijk Iagere bedrag zal ter bepaling van het aantal vierkante meters bouwterrein voigens het eerste lid van dit artikel geschieden door de werkelijke oppervlakte van het betreffende bouw- terrein op een meerder respectievelijk een minder aantal vierkante ineters te bepalen. Met hetzelfde percentage waarmede de werkelijke oppervlakte is vermeerderd of verminderd, wordt ter bepaiing van het verschuldigde bij de overdracht het per vierkante meter verschul- digde bedrag eveneens vermeerderd onderscheideniijk verminderd. Art. 14. 1. De Gemeente zal tot de bestrating en rioleering van de wegen en pleinen niet behoeven over te gaan dan nadat: o. de ondergrond daarvan aan de Gemeente in eigen- dom is overgedragen; b. de wegen en pleinen aansluiten aan een bestraat en gerioleerd weggedeelte. 2. Tot den aanleg en de uitvoering van andere wer- ken zal de Gemeente overgaan op door haar te bepalen tijdstippen in verband met de voortschrijding der be- bouwing. Art. 15. 1. Vöôr de overdracht van de in artikel 6 bedoelde gronden en, ingeval die gronden in gedeelten worden overgedragen, vöör de overdracht van het eerste ge- deelte dier gronden, inoet aan Burgemeester en Wethou- ders, voor zoover dit althans naar hun oordeel mogelijk is, het bewijs worderr geleverd dat: a. de polderlasten van het in bouwexploitatie te bren- gen complex gronden zijn afgekocht;

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 48