128 28 December 1937. b. de vergunning van het betrokken polderbestuur en/of van het Hoogheemraadschap van Rijnland is verkregen tot het dempen van de slooten, gelegen in de in bouwexploitatie te brengen gronden en van de scheidingsslooten en greppels daaraan- grenzende. 2. Indien afkoop van polderlasten krachtens het bij- zonder of ander reglement van den polder niet mogelijk is, moet vöör de overdracht de eigenaar een verklaring afleggen, dat indien de Gemeente voor de volgens arti- kel 5 over te dragen gronden voor polderlasten zal wor- den aangeslagen, de overdragende partij aan de Gemeente op eerstê aanzegging van Burgemeester en Wethouders zal voldoen een bedrag gelijk aan het vijfen- twintigvoud van den aanslag, als afkoopsoin voor de te betalen polderlasten. Art. 16. Indien gedurende den tijd, waarin een coinplex, als bedoeld in artikel 11, derde lid, in exploitatie komt, één of meer der prijzen, welke hebben gediend als grond- slag voor de berekening van het totaal bedrag der kos- ten, als bedoeld in artikel 11, derde lid, belangrijk mochten zijn gewijzigd ter beoordeeling van Burge- meester en Wethouders kan een besluit tot herzie- ning van vorenbedoeld totaal bedrag worden genomen alsmede, zoo noodig, tot wijziging van de begrenzing "van het complex. Deze herberekening heeft geen gevolg t.o.v. reeds gedane betalingen. Art. 17. De Gemeente is niet meer gehouden, gronden, als be- doeld in artikel 5, in eigendom te aanvaarden, terwijl ook de eigenaar niet meer verplicht is die gronden aan de Gemeente in eigendom over te dragen: a. indien de termijn, eventueel vermeld in het besluit van den gemeenteraad, bedoeld in artikel 2, is verstreken en voor het geval daarbij geen termijn is gesteld, een tijdvak van 5 jaren na den datum van dat besluit is verloopen; b. indien een ontwerp van een plan tot herziening van het uitbreidingsplan, waarin de nog over te dragen gronden. zijn begrepen, ter visie is gelegd.

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 49