121 28 December 1937. vaststelling zoo zeer veranderde omstandigheden. De daarin ontworpen ruime bebouwing met zeer diepe terreinen in de nabijheid van de in de Iaatste jaren steeds drukker bereden spoorlijn en de veel dichter be- bouwde woonwijken van Aerdenhout en Haarlem, heeft weinig kans op verwezenlijking. De vergrooting van de dichtheid der bebouwing in deze omgeving, gecom- bineerd met het achterwege laten van bebouwing met den achterkant naar de spoorlijn en het projecteeren van een plantsoenstrook langs de spoorlijn, zal onge- twijfeld zeer tot de aantrekkelijkheid van deze woonwijk bijdragen. Waar het gemeentebestuur van Haarlem eveneens voornemens is, de uitbreidingsplannen van die gemeente zoodanig te veranderen, dat alle bebouwing met den achterkant naar de spoorbaan daaruit vervalt, komt dit ook aan de aansluiting van de uitbreidings- plannen en de verkrijging van een behoorlijk samen- hangend geheel ten goede. De Raad der gemeente Heemstede; Gelet op het voorstel van Burgemeester en Wet- houders van 27 December 1937; Mede gelet op de artikelen 37 en 39 der Woningwet; BESLUIT I. Voor zooveel noodig onder intrekking van her- ziening L van het uitbreidingsplan, vastgesteld bij zijn besluit van 27 Maart 1930, no. 26, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noordholland bij besluit van 18 Februari 1931, no. 65, voor de terreinen, gelegen ten Noorden van het gedeelte der Zandvoortschelaan, hetwelk begrensd is aan de Oostzijde door den Leid- schevaartweg, aan de Noordzijde door de grens der gemeente Haarlem en aan de Westzijde door de Hout- vaart (grens gemeente Bloemendaal), een uitbreidings- plan vast te stellen, overeenkomstig de bij dit besluit behoorende teekening, aangeduid met herziening La van het uitbreidingsplan met de daarbij behoorende toe- lichtende beschrijving. II. Voor de terreinen begrepen in het sub I vastge- stelde uitbreidingsplan, de navolgende bebouwings- voorschriften vast te stellen:

Raadsnotulen Heemstede | 1937 | | pagina 6