30 31 Maart 1938. 12e WIJZIGING JAARWEDDEREGELING AMBTENAREN. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat de aankoop van het perceel Van Merlenlaan 2 en het geven van de bestemming daar- aati van bijgebouw van het Raadhuis en kantoor voor den Gemeentelijken Dienst van Maatschappelijk Hulp- betoon, het noodig maakt, dat voorzien wordt in het schoonhouden van dit gebouw en in de zorg voor de centrale verwarming; Overwegende, dat genoemde bestemming het noo- dig maakt dat voor dit gebouw een concierge wordt aangesteld, die, behalve met bovengenoemde werk- zaamheden belast zijnde, gedurende de bureau-uren aanwezig zal moeten zijn en dan ook administratieve werkzaamheden zal moeten verrichten; Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wet- houders; BESLUIT de jaarwedderegeling Ambtenaren, vastgesteld bij raadsbesluit van 30 Juli 1931, n°. 50b, laatstelijk ge- wijzigd bij raadsbesluit van 29 Januari 1937, n°. 10, te wijzigen, door aan artikel 4 toe te voegen: K. Concierge bijgebouw Raadhuis. De concierge van het bijgebouw van het Raadhuis, welke door Burgemeester en Wethouders wordt be- noemd, geschorst en ontslagen, geniet eene bezoldi- ging van f 1200.— per jaar, te verhoogen met 4 pe- riodieke verhoogingen van f 75.per jaar tot f 1500.—, benevens vrij wonen en vrije centrale verwarming van de woning. De regeling van de werkzaamheden van den con- cierge geschiedt door Burgemeester en Wethouders. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 31 Maart 1938. De Secreiaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 23