23 31 Maart 1938. MEUBILEERING EN INRICHTING CRAYENESTER- SCHOOL EN BRONSTEESCHOOL U.L.O. AAN DEN RAAD. In ons voorstel van 8 September 1937, n°. 90, waarbij een crediet werd aangevraagd voor den bouw der Crayenesterschool, hebben wij U geschreven dat te gelegenertijd nog om een crediet verzocht zou worden voor de meubileering en inrichting der nieuwe school. Wat de meubileering betreft, deze kan gedeeltelijk van de Brorsteeschool naar het nieuwe gebouw wor- den overgebracht, terwijl verder nieuwe aanschaffing zal moeten plaats hebben. Dit laatste is vanzelf ook het geval met de inrichting der school, zooals gordij- nen, inrichting kamer hoofd en personeel, electrische afmontage, schoonmaakartikelen enz. Voorts is buiten het bestek gebleven de tuinaanleg en beplanting, als- mede het voor speelveld gereedmaken van het achter de school gelegen terrein. Nu in het te stichten gebouw over een handenarbeid- lokaal beschikt zal kunnen worden, zal aan dit vak meer aandacht besteed kunnen worden dan voorheen en zal ook op eenige inrichting van dit lokaal gere- kend moeten worden. Voor een en ander is een globale begrooting op- gemaakt, welke ten Raadhuize voor U ter inzage ligt. Hieruit blijkt dat benoodigd is een bedrag van onge- veer f 5.750. Verder zijn door het Bedrijf voor Openbare Werken kosten gemaakt in verband met de aanvankelijke plan- nen tot uitbreiding van de Dreefschool met een vleu- gel en wel tot een bedrag van ongeveer f 450. Tenslotte deelen wij U mede, dat door de omstan- digheid dat de Bronsteeschool L.O. en U.L.O. in eenzelfde gebouw waren ondergebracht, van verschil- lende wandkaarten, wandplaten, natuurkundige instru- menten en andere Ieermiddelen slechts een stel is aangeschaft voor gezamenlijk gebruik. Deze blijven in het bestaande gebouw, zoodat ten behoeve van de nieuwe school thans aanschaffing zal moeten plaats hebben. Vermoedelijk zal hiervoor een bedrag van ongeveer f 2.000.noodig zijn. Wij stellen U daarom

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 7