32 19 Mei 1938. 11 Januari 1939 voor den tijd van 10 jaar te verlen- gen, met dien verstande, dat de beslissing omtrent verdere verlenging na afloop van dat tijdvak minstens een jaar voor dien afloop moet plaats hebben. De verlenging geschiedt verder onder de volgende bepalingen le. De gemeente Bennebroek neemt op zich ten behoeve van de straatverlichting uitsluitend gas te bezigen, te betrekken van de gemeente Heemstede, echter met dien verstande, dat de gemeente Benne- broek zich de bevoegdheid voorbehoudt om den Rijks- straatweg en enkele belangrijke verkeerspunten van natrium- of soortgelijke verlichting te voorzien. 2e. De gemeente Heemstede geeft toestemming aan de gemeente Bennebroek om, indien en voor zoover deze dit mocht wenschen, de verlichting van gemeente- gebouwen in de plaats van met gas, met electriciteit te doen geschieden. 3e. Het eerste lid van artikel 5 wordt gelezen als volgt De vergoeding per jaar en per straatlantaarn door Bennebroek te betalen zal van 11 Januari 1939 af bedragen a. f 30.voor elke z.g. avondlantaarn, zijnde de lantaarns die branden van zonsondergang tot 12 uur middernacht en b, f 40.voor elke nachtlantaarn, zijnde de lan- taarns die branden van zonsondergang tot zonsopgang. De lantaarns worden voorzien van 3 kousjes per lantaarn. Voor gaslantaarns met meer dan 3 kousjes per lantaarn worden deze bedragen naar evenredig- heid verhoogd. Voor het laten doorbranden van de avondlantaarns na middernacht, zal een extra vergoeding verschuldigd zijn van 1 cent per extra branduur voor een 3-pits lantaarn, benevens het extra arbeidsloon, hetwelk voor het verzetten van de uurwerken of anderszins ten behoeve van deze doorbranding ten laste van Heem- stede komt. 4e. Het in artikel 9, 2e lid der overeenkomst op-

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 6