56 28 Juli 1938. hoogd met eene jaarlijksche rente van 4%, gerekend vanaf den dag van aankoop door de N. V. van het thans in exploitatie te brengen terrein, met dien ver- stande, dat bedoelde prijs nooit hooger zal mogen zijn dan f 9.per M2. De totale kosten der uit te voeren werken zullen, zooals hierboven reeds vermeld, een bedrag vorderen' van f 35.223.—, waarin is begrepen een bedrag van f 9000.— aan arbeidsloon bij normale uitvoering. Het ligt in ons voornemen, de werkzaamheden te doen geschieden door werkloozen, die, zooveel moge- lijk gedurende 4 achtereenvolgende weken, daarvoor zullen worden aangenomen. Door deze wijze van uit- voering zal echter een bedrag van f 5000.— extra noodig zijn, dat ten laste van den post „Werkver- schaffing" zal moeten worden gebracht. Onder mededeeling, dat de Commissie voor Open- bare Werken zich met een en ander kan vereenigen, stellen wij U voor bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 20 Juli 1938. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, l.b. De Secretaris, N. VOS. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders met het advies van de Commissie voor Open- bare Werken; BESLUIT 1. Burgemeester en Wethouders te machtigen: a. onder door hen te stellen voorwaarden voor de gemeente kosteloos en om niet te aanvaarden van de N.V. Grond- en Bouwbedrijf, te Heemstede, de op bijbehoorende teekening in groene kleur aangegeven perceelen grond, bestemd voor aanleg van plantsoen en wegen;

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 12