64 22 September 1938. leerlingen zijn toegelaten en het totaal der hoofdsom- men, verschuldigd door de belastingschuldigen (voor zooveel dit noodig is in verband met deze verorde- ning) en het bedrag van het retributiegeld. Suppletoire kohieren worden op dezelfde wijze vastgesteld. De kohieren worden terstond na de vaststelling aan den gemeente-ontvanger ter invordering gezonden. Art. 13. De gemeente-ontvanger zendt zoo spoedig mogelijk nadat hem een kohier ter invordering is toegezonden aan hen die daarop als belastingschuldige voorkomen in gesloten omslag een aanslagbiljet, vermeldende den naam van den beiastingschuldige, die van den Ieerling of van de leerlingen, den naam der school, het voor zooveel noodig vastgestelde bedrag van het totaal der hoofdsommen, het bedrag van het retributiegeld, de plaats en wijze van betaling, de dagen en uren waarop voor de ontvangst zitting wordt gehouden en een uitnoodiging tot betaling vöör of op de vervaldagen. Art. 14. Binnen twee maanden na de uitreiking van het Ranslagbiljet kan tegen het daarbij gevorderde bedrag bij den Controleur der Gemeente-financiën schriftelijk bezwaar worden ingebracht. Ter bekoming van de teruggaaf, bedoeld bij artikelen 6 en 8, moet binnen twee maanden na het ontstaan van de reden daartoe, een schriftelijk verzoek tot den Controleur der Gemeente-financiën worden gericht. De Controleur der Gemeente-financiën beslist op een en ander zoo spoedig mogelijk en geeft den belanghebbende van zijn beslissing schriftelijk kennis. Art. 15. Het retributiegeld moet in uiterlijk drie gelijke termijnen worden voldaan en wel de eerste termijn binnen één maand, de tweede termijn binnen drie maanden en de laatste termijn binnen vijf maanden na de dagteekening van het aanslagbiljet.

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 23