79 27 October 1938. rondschrijven aan de rekening-houders kennis geven. De Bank zal aan den üntvanger der Qemeente geen gelden uitbetalen, onverschillig of dit geschiedt in mindering van een credit-saldo, dan wel daardoor een debet-saldo ontstaat, dan op vertoon van een aan haar te overhandigen of toe te zenden schriftelijke, gedag- teekende verklaring van den Burgemeester of een an- der lid van het College van Burgemeester en Wet- houders, dat deze de opneming tot het daarin vermelde bedrag goedkeurt. Art. 3. De Bank belast zich kosteloos met de betalingen, welke de gemeente haar zal opdragen en zulks voor zoover de stand der rekening, in verband met het maximum-crediet, dat zal toelaten. De Bank zal na het eindigen van ieder kwartaal aan de gemeente een afschrift der rekening-courant toezenden. Art. 5. De gemeente neemt er te allen tijde genoegen mede, dat de Bank haar het crediet nu en in het vervolg, geheel of gedeeltelijk, naar keuze der Bank, verleent in den vorm van een accept-crediet, met dien verstande, dat de gemeente zich verbindt om op eerste aanvraag der Bank aan deze door de gemeente getee- kende promessen, in coupures en met vervaldata als door de Bank vast te stellen te verschaffen tot een maximum van het totaal-bedrag dat de gemeente op het oogenblik van afgifte van deze promessen aan de Bank, aan deze, uit welken hoofde ook, uitgezonderd uit hoofde van concept-crediet schuldig is. De zegelkosten van de promessen komen voor rekening van de gemeente. Art. 6. De Bank is steeds bevoegd het doen van betalingen ÄRT. 2. ART. 4.

Raadsnotulen Heemstede | 1938 | | pagina 3