14 6 Januari 1939. Art. 12. Onmiddellijk na ontvangst van de opgaven van het gemeentebestuur van Haarlem van de leerlingen uit de gemeente Heemstede, voor zoover die onder de in deze verordening bedoelde overeenkomst zijn begrepen, wor- den door den Controleur der Gemeente-financiën kohieren voor het retributiegeld opgemaakt, bevattende de namen der leerlingen, die van de belastingschuldigen, den naam der school waarop de leerlingen zijn toegelaten en het totaal der hoofdsommen, verschuldigd door de belastingschuldigen (voor zooveel dit noodig is in ver- band met deze verordeningen het bedrag van het retributiegeld. Suppletoire kohieren worden op dezelfde wijze vast- gesteld. De kohieren worden terstond na de vaststelling aan den gemeente-ontvanger ter invordering gezonden. Art. 13. De gemeente-ontvanger zendt zoo spoedig mogelijk nadat hem een kohier ter invordering is toegezonden aan hen die daarop als belastingschuldige voorkomen in gesloten omslag een aanslagbiljet, vermeldende den naam van den belastingschuldige, die van den leerling of van de leerlingen, den naam der school, het voor zooveel noodig vastgestelde bedrag van het totaal der hoofdsommen, het bedrag van het retributiegeld, de plaats en wijze van betaling, de dagen en uren waarop voor de ontvangst zitting wordt gehouden en een uit- noodiging tot betaling vöör of op de vervaldagen. Art. 14. Binnen twee maanden na de uitreiking van het aan- slagbiljet kan tegen het daarbij gevorderde bedrag bij den Controleur der Gemeente-financiën schriftelijk be- zwaar worden ingebracht. Ter bekoming van de teruggaaf, bedoeld bij artikelen 6 en 8, moet binnen twee maanden na het ontstaan van de reden daartoe, een schriftelijk verzoek tot den Controleur der Gemeente-financiën worden gericht. De Controleur der Gemeente-financiën beslist op een

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 46