33 2 Maart 1939- regeld is gedurende welken tijd ziekengeld zal wor- den uitgekeerd. Wij stellen U voor deze voor de drie groepen van gemeentepersoneel gelijk te regelen als thans voor de politie reeds is gedaan. Opname van een nieuw artikel 36a in het Ambte- narenreglement komt ons voorts gewenscht voor. Een soortgelijke bepaling komt ook voor in de voorgestelde aanvulling van het Werkliedenreglement en wel in het nieuwe artikel 31. Ten slotte vestigen wij er de aandacht op, dat in artikel 25, 2e lid van het Werkliedenreglement de rechten van de werklieden op 6 dagen snipperverlof, naast een volle week vacantie, genoemd in artikel 26, thans weinig positief zijn geregeld. Wij meenen dat de wijziging welke wij U hierbij voorstellen, daarin beter voorziet. Bij de bespreking van dit punt in de Commissie van Overleg werd de wensch geuit, om het reglement zoodanig te herzien, dat niet wordt gesproken van een week vacantie en 6 dagen snipperverlof, doch dat ge- sproken wordt over 12 werkdagen vacantie en dat dus ook de verschillende bepalingen hierover worden sa- mengevoegd. Het komt ons voor dat met de voorge- stelde wijziging voorloopig genoegzaam het recht op 12 vrije dagen per jaar is omschreven, zoodat wij ons thans tot het door ons gedane voorstel zouden willen beperken. Het advies van de Commissie van Overleg is voor U bij de stukken ter inzage gelegd. De verschillende wijzigingen welke wij U naar aan- leiding van het bovenstaande voorstellen, zijn opge- nomen in de hierbij gevoegde ontwerp-besluiten, welke wij U hierbij ter vaststelling aanbieden. Heemstede, 22 Februari 1939. Burgemeester en Wethouders van Heemstedc, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 11