7e WIJZIGING WERKLIEDENREGLEMENT. De Raad der gemeente Heemstede: Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders BESLUIT het Werkliedenreglement dezer gemeente, vastgesteld bij raadsbesluit van 26 Juli/^28, laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit van 28 December 1936, no. 109, te wijzigen als volgt: I. Na artikel 11 wordt ingevoegd een nieuw artikel 1 la, luidende: ,,De werkman is voorts verplicht, indien hem daar- „toe door of vanwege den Burgemeester opdracht „wordt gegeven ingevolge de wet betreffende be- „scherniing tegen luchtaanvallen, deel te nemen ,,aan oefeningen, bedoeld in artikei 10 dier wet, „alsmede tot'het verrichten van eenige handeling, „strekkende tot voorbereiding of opleiding ten ,,behoeve van bescherming tegen luchtaanvallen." II. Aan het slot van artikel 23, 1e lid wordt toege- voegd: „Behoudens in de gevallen door Burgemeester en „Wethouders te bepalen, zullen de bepalingen van „dit artikel niet van toepassing zijn op de dien- „sten als bedoeld in art. lla." III. Art. 25, 2e lid, le zin wordt gewijzigd en gelezen als volgt: „2. Indien naar het oordeel van het hoofd van den dienst of van dengene, in de bijzondere voorschriften tot deze beoordeeling aangewezen de dienst het verzuim op het door den werkman gewenschte tijdstip toelaat en daarvoor vooraf ver- lof is verleend, zal den vasten, den voorloopig aan- gestelden en den jeugdigen werkman over de ver- zuimde uren het gewone loon worden uitbetaald, doch per kalenderjaar over niet meer dan het aan- tal werkuren, waarvoor het loon van één week wordt uitgekeerd." 2 Maart 1939.

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 13