33 2 Maart 1939. 2e WIJZIQING VERORDENING GEMEENTEPOLITIE. De Raad der gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders; BESLUIT de verordening, regelende de rangen, het aantal, de samenstelling, de eischen van benoembaarheid en de bezoldiging van de ambtenaren der gemeentepolitie te Heemstede, vastgesteld bij raadsbesluit van 27 Februari 1936, gevvijzigd bij besluit van Burgemeester en Wet- houders d.d. 15 April 1936, te wijzigen als volgt: I. Aan het vierde lid van artikel 7 wordt toegevoegd: „f. wanneer dit betreft het deelnemen aan oefenin- „gen bedoeld in artikel 10 der wet betreffende be- ,,scherming tegen luchtaanvallen, alsmede voor het „verrichten van eenige handeling, strekkende tot ,,voorbereiding of opleiding ten behoeve van be- „scherming tegen luchtaanvallen, behoudens in de „gevallen door Burgemeester en Wethouders te „bepalen." II. In het derde lid van artikel 23 onder b., c., d. en e. wordt telkens in plaats van „36" gelezen „34". III. In het tweede lid van artikel 24 wordt in plaats van ,,5/2 maand" gelezen „11 maanden". IV. In het eerste lid vau artikel 29 wordt na het woord „uitgesloten" ingevoegd: „of dat zijn iichame- „Iijke of geestelijke toestand een beletsel vormt om „zijn dienst naar behooren te verrichten." V. Aan artikel 31 wordt toegevoegd: „De kosten van dit onderzoek komen ten laste van „de gemeente." VI. In artikel 33, le lid, worden de woorden „dan wor- den door Burgemeester en Wethouders enz." tot aan het slot van dit lid gelezen: „dan worden voor een nieuw onderzoek drie an-

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 27