45 30 Maart 1939. Art. 7. De ambtenaren, verbonden aan den Psychiatrischen Dienst, zijn ambtenaren in dienst van de gemeente Haarlem. Op hen is van toepassing het reglement voor de ambtenaren in dienst van de gemeente Haarlem: ,,Ambtenarenreglement 1934", voor zoover daarvan in deze regeling of in hun instructie niet wordt afgeweken. Zij worden benoemd door Burgemeester en Wethou- ders van Haarlem. Hun instructie wordt, na overleg met de overige tot deze regeling toegetreden gemeenten, vastgesteld door Burgemeester en Wethouders van Haarlem, onder goed- keuring van Gedeputeerde Staten van Noordholland. Burgemeester en Wethouders van Haarlem doen aan Gedeputeerde Staten mededeeling van de resultaten van dat overleg. Art. 8. Bij de instelling van den Psychiatrischen Dienst zal het personeel bestaan uit: een psychiater op een jaarwedde van f 6000.met jaarlijksche verhoogingen van f 200.tot f 7000. twee verpleegsters op een jaarwedde van f 1700. met jaarlijksche verhoogingen van f 100.tot f 2000. Art. 9. Bij ziekte, afwezigheid of ontstentenis van ambtena- ren van den Psychiatrischen Dienst voorzien Burge- meester en Wethouders van Haarlem zoo noodig in hun vervanging. Art. 10. Alle tot deze regeling toegetreden gemeenten hebben een gelijk recht op de diensten van den Psychiatrischen Dienst. De wijze, waarop de ambtenaren van den Psychia- trischen Dienst moeten voldoen aan de desbetreffende aanvragen van de gemeenten, zoomede de verdere uit- voering van de aan hen opgedragen werkzaamheden. wordt geregeld in hun instructie. Art. 11. Burgemeester en Wethouders van Haarlem dragen

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 16