28 Juli 1939. Hierbij zijn wij van de gedachte uitgegaan de ex- ploitatie te regelen zooals door de Financieele Com- missie is geadviseerd, evenwel op een terrein naast het gebouw van Openbare Werken aan de Heem- steedsche Dreef waarvan niemand hinder kan onder- vinden. Dit terrein zal aan den Volksbond worden afgestaan in ruil voor het terrein aan de Jacob van Campenstraat. Hierdoor zullen ook de verschillende adressanten ongetwijfeld tot tevredenheid zijn gestemd. Het gewijzigde voorstel gelieve U hierbij aan te treffen. Heemstede, 28 Juli 1939. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, l.b. De Secretaris, N. VOS. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien de voorstelien van Burgemeester en Wet- houders d.d. 19/28 Juli 1939; BESLUIT Burgemeester en Wethouders een crediet te verleenen a. groot f 33.000.om hen in de gelegenheid te stellen aan de afdeeling Heemstede van den Volksbond tegen Drankmisbruik dit bedrag uit te leenen onder de volgende en nader door hen te stellen voorwaarden: le. dat daarvoor eerste hypotheek zal worden ver- leend op een terrein, gelegen aan de Heemsteedsche Dreef hoek Wipperplein, kadastraal bekend Sectie A, n°. 5488, met de daarop te stichten opstallen, tot een maximum bedrag van f 30.000.—te verminderen naar mate de bouwkosten lager blijken te zijn dan de ge- raamde f 34.000. 2e. Rente en aflossing van deze leening worden betaald in den vorm van een annuïteit, gebaseerd op een rente van 3V2 en 50 jaren

Raadsnotulen Heemstede | 1939 | | pagina 24