9 8 Februari 1940. van de raadsleden op een desbetreffende vraag is ge- geven. De aan te voeren gronden voor een beroep kunnen zijn van formeelen en materieelen aard. Formeele gronden zijn naar ons oordeel niet aan te voeren, omdat de in art. 46, 2e lid gestelde voorwaarden aanwezig zijn. Als materieele gronden zouden geheel nieuwe mo- tieven en overwegingen moeten worden aangevoerd, waardoor Uwe Raad het standpunt, ingenomen in Uwe vergadering van 28 November 1939 geheel zou moeten wijzigen. Immers richtte zich toen het bezwaar alleen tegen het meervoudig stemrecht en niet tegen het streekplan als zoodanig. Wij verwachten evenwel met groote stelligheid, dat in beroep het bezwaar tegen het meervoudig stemrecht niet zal worden aanvaard, maar zal worden uitgescha- keld evenals Gedeputeerde Staten dit in hun besluit hebben gedaan. Ten aanzien van de materieele bezwaren meenen wij in ons eerder uitgebracht advies geen enkel aan- knoopingspunt te kunnen vinden om van meening te veranderen, terwijl zich ook geen nieuwe omstandig- heden daartoe hebben voorgedaan. Wij meenen dan ook Uwen Raad het instellen van beroep tegen dit besluit te moeten ontraden. Voorts adviseeren wij U ons te machtigen ter uit- voering van het besluit van Gedeputeerde Staten, d.d. 10 Januari 1940, n". 82, de noodige maatregelen te treffen. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS. Behoort bij de notulen van den raad der gemeente Heemstede, van den 8 Februari 1940. Heemstede, 31 Januari 1940. De Voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1940 | | pagina 8