56 29 October 1940. dienst, met een werkelijken diensttijd van 10 jaren of korter, gedurende 52 weken het volle loon, gedurende de daaropvolgende 52 weken 2/3 gedeelten van zijn loon, en gedurende de daaropvolgende 52 weken de helft van zijn loon; b. voor zoover het betreft een werkman in vasten dienst met een werkelijken diensttijd van meer dan 10 jaren, gedurende 78 weken het volle loon, gedurende de daaropvolgende 78 weken 2/3 gedeelten van zijn loon, en gedurende de daaropvolgende 78 weken de helft van zijn loon; c. voor zoover het betreft een voorloopig aange- steld werkman, een los werkman met bewijs van aanneming of een jeugdig werkman met bewijs van aanneming met een werkelijken diensttijd van 10 jaren of korter, gedurende 26 weken het volle loon, gedurende de daaropvolgende 26 weken 2/s gedeelten van zijn loon en gedurende de daarop volgende 26 weken de helft van zijn loon; d. voor zoover het betreft een voorloopig aange- steld werkman, een los werkman met bewijs van aanneming of een jeugdig werkman met bewijs van aanneming met een werkelijken diensttijd van meer dan 10 jaren, gedurende 39 weken het volle loon, gedurende de daaropvolgende 39 weken 2/3 gedeelten van zijn loon en gedurende de daaropvolgende 39 weken de helft van zijn loon. (2) Na het verstrijken van den termijn, waarover voor het laatst de helft van het loon werd genoten, kan de uitbetaling daarvan worden voortgezet. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 29 October 1940.

Raadsnotulen Heemstede | 1940 | | pagina 20