82 31 December 1940. VERANDERING VAN DE „MEERLHORST". AAN DEN RAAD. Het is U bekend, dat de Distributiedienst gehuisvest is in „de Meerihorst", van Merlenlaan 2. Dit was mo- gelijk nadat aan den Dienst voor Maatschappelijk Hulp- betoon andere lokalen ter beschikking waren gesteld. lntusschen heeft de praktijk uitgewezen dat de Distri- butiedienst op den beganen grond eenige meerdere ruimte noodig heeft. Daarvoor moeten eenige kosten worden gemaakt. Het is de bedoeling een open waranda aan de westzijde van het perceel, welke thans dienst doet voor rijwielbergplaats, dicht te maken, zoodat hierin een. gedeelte van het administratief werk kan worden verricht. De bestaande leidingen voor de gas- verwarming in de aan de waranda grenzende kamers zullen dan wat verlegd moeten worden, terwijl in de nieuwe ruimte een gasojaarkachel geplaatst zal moeten worden. Voorts zal een andere gelegenheid gemaakt moeten worden voor berging van de rijwielen van het personeel van den Distributiedienst. De kosten aan een en ander verbonden worden geraamd op rond f 900. Een bedrag van 200.kan direct ten laste van de kosten van den Distributiedienst worden gebracht, ter- wijl de overige kosten ad rond f 700.verdeeld over een tijd van drie jaren, eveneens ten laste van dien dienst kunnen worden gebracht. Indien de lokalen dus zoolang voor dien dienst noodig mochten zijn, draagt het Rijk in deze kosten 85 bij. Het is voorts de bedoeling om in den aan den gang grenzenden muur van een der kamers enkele loketten te laten aanbrengen, ten einde het publiek op de meest vlugge wijze te kunnen bedienen. De kosten hiervan worden op ongeveer f 200.geschat. Ook deze kosten komen voor Rijks bijdrage in aanmerking en wel in het jaar waarin zij worden gemaakt. Aanvankelijk werd door ons overwogen om in een der benedenkamers een balie met Ioketten te laten aanbrengen. Omdat hier- door echter weer een gedeelte van de zoo noodige kan- toorruimte verloren zou gaan, lijkt ons die oplossing minder gewenscht.

Raadsnotulen Heemstede | 1940 | | pagina 23