24 24 April 1941 Onder verwijzing naar het bepaalde in de artikelen 80, 111 en 114 der gemeentewet wordt over deze ontwerp-regeling het advies van Uwen raad gevraagd. Dit advies zal dus zoowel betrekking dienen te hebben op het beginsel van de invoering van een kindertoeiage- regeling voor genoemde functionarissen, als op den inhoud van de vast te stellen regeling. Tegen de invoering op zich zelf hebben wij geen bezwaar omdat in deze gemeente reeds lang een soort- gelijke regeling bestaat voor ambtenaren en werk- lieden. Wij zijn dan ook van oordeel dat uw advies daaromtrent gunstig kan luiden. Wat den inhoud der regeling betreft brengen wij U in herinnering het in Uwe vergadering van 13 dezer opnieuw vastgestelde besiuit inzake toekenning van kindertoelage aan het gemeentepersoneel. Ook krach- tens deze regeling wordt toelage toegekend vanaf het derde kind beneden 18 jaar. Het bedrag der toelage is daarin echter niet afhankelijk gesteld van de bruto- wedde, doch is gesteld op een vast bedrag van f 78- Wij zijn van oordeel dat aan een zoodanige regeling de voorkeur gegeven behoort te worden boven de door Qedeputeerde Staten voorgestelde regeling, zoo- dat wij U in overweging geven aan dit college te adviseeren de regeling in dien geest vast te stellen. Heemstede, 2 April 1941. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS. Behoort bij de notulen van den Raad der gemeente Heemstede van den 24 April 1941. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 2