67 3e WIJZIGING VERORDENING GEMEENTE- POLITIE. De Burgemeester van Heemstede, ter waarneming van de taak van den Raad dier gemeente; Gezien de circulaire van den Secretaris-Generaal van het Departement van Binnenlandsche Zaken, d.d. 27 November 1941, no. 59160, Afd. Ambtenarenzaken in- zake bijzondere voorzieningen van voorloopigen aard inzake de bezoldiging van het politiepersoneel; BESLUIT A. aan de Verordening gemeentepolitie, vastgesteld bij raadsbesluit van 24 April 1941, no. 28, laatstelijk gewijzigd bij besluit van 6 December 1941, no. 65, een nieuw artikel 49a toe te voegen, luidende als volgt: Artikel 49a. 1Artikel 7 betreffende het toekennen van vergoe- dingen voor overwerk wordt buiten werking gesteld. 2. Aan het personeel der gemeentepolitie beneden den rang van hoofdinspecteur wordt als compensatie voor het derven van eene vergoeding voor overwerk en in af- wachting van het tot stand komen van eene nieuwe algemeene regeling inzake de bezoldiging van het per- sonee! der Nederlandsche politie, eene tijdelijke toeiage verleend van vijf ten honderd van de bruto-wedde. 3. Het onder 2 bepaalde is op het administratief personeel der gemeentepolitie van toepassing, voor zoo- ver dit personeel geacht kan worden, mede een politio- neele taak te hebben. 4. De onder 2 bedoelde tijdelijke toelage wordt toe- gekend boven en behalve de toelagen enz. voortvloeiende uit andere voorzieningen, welke met betrekking tot de salarieering van het politiepersoneel der gemeente zijn of zullen worden getroffen. 5. Onder bruto-wedde dient voor de toepassing van dit besluit te worden verstaan, de wedde, vermeerderd met de vaste toelagen (zonder aftrek van het pensioen-

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 63