47 2Ä Augustus 1941 Artikel 8. Het benoodigd materiaal, benevens alle kantoor- en schrijfbehoeften, worden hem ten koste der gemeente verstrekt. Artikel 9. Hij houdt zijn boeken volgens door hoogere instantie gegeven of te geven voorschriften. Hij draagt zorg, dat de ontvangsten en uitgaven on- verwijld in de daarvoor bestemde registers worden in- geschreven. Indien naar zijne meening eenig bezwaar tegen de betaling op een mandaat bestaat, zal hij de betaling daarvan uitstellen en daaromtrent onverwijld kennis geven aan Burgemeester en Wethouders. Artikel 10. De kas wordt door hem bewaard op de wijze door hem in overleg met Burgemeester en Wethouders te bepalen. De niet direct noodige kasmiddelen worden door hem terstond belegd bij een door den Gemeenteraad aangewezen instelling, waaruit hij zonder medewerking van Burgemeester en Wethouders of een door hen aan- gewezen lid van hun college, geene gelden kan lichten. Deze belegging zal in elk geval telkens moeten geschie- den voor zoover zijne kas, met inbegrip van het saldo der gemeente bij den postcheque- en girodienst, het bedrag van f 25.000.overschrijdt. Artikel 11 Hij legt op door Burgemeester en Wethouders te bepalen tijdstippen aan hen over een staat der ont- vangsten en uitgaven in den vorm als door hen wen- schelijk wordt geacht. Bij het daarop vermeld kas-saldo wordt melding gemaakt van het bedrag, dat op de postcheque- en girorekening is goedgeschreven. Artikel 12. De rekening over elk dienstjaar wordt door hem telkens uiterlijk den 15 Juli na dat dienstjaar bij

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 7