83 ARMENVERZORGING. De Burgemeester der gemeente Heemstede, ter waar- neming van de taak van den raad dier gemeente; Overwegende, dat bij den Commissaris der Provincie Noordholland blijkens schrijven van 15 December 1941, le afd. no. 7/23282-24384 bezwaar bestaat tegen goed- keuring van zijn besluit van 31 October 1941, voor zoo- ver betreft punt 2 van dat besluit; Overwegende, dat het gewenscht is aan dat bezwaar tegemoet te komen; BESLUIT a. in te trekken zijn besluit van 31 October 1941; b. met ingang van 1 Januari 1942: le. op te heffen den gemeentelijken dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon; 2e. a. op te richten de gemeente-instelling van wel- dadigheid, aan te duiden met den naam ,,Fonds armengoederen"; b. aan het onder a. genoemde „Fonds armen- goederen" over te dragen de eenigste bezit- ting van den opgeheven gemeentelijken dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon, zijnde een kapitaal groot j 13.600.2/2 inschrij- ving op het Grootboek der Nederlandsche Werkelijke Schuld; c. vast te stellen het hierbij gevoegde „Regle- ment voor de gemeente-instelling „Fonds armengoederen" te Heemstede"; 3e. gaan alle rechten en verplichtingen, de geheele administratie, daaronder gerekend de kantoor- machines, het meubilair en de voorraad bureau- behoeften, en het archief van den gemeentelijken dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon over aan de gemeente Heemstede; 4e. de taak, voortvloeiende uit de bepalingen van de Armenwet te brengen onder beheer van den bur-

Raadsnotulen Heemstede | 1941 | | pagina 99