20 24 October 1945. VERKOOP KOLENTRANSPORTINRICHTING ENZ. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, ter uitoefening van de bevoegdheden van den Raad dier ^^OveTwegende, dat door het stilleggen van de pro- ductieafdeeling van het gemeente gasbedrijf verschillende inrichtingen, toestellen en machines overbodig zijn ge- worden en waaraan andere bedrijven tengevolge van de tijdsomstandigheden groote behoefte hebben; dat de gemeente Meppel ten behoeve van haar gas- bedrijf van de gemeente wenscht over te ne men de kolentransportinrichting, de Reutter waterpijpkoeler, een der teerafscheiders, de Jaffa exhauster en het complete buizensysteem in het toestellenlokaal. voor een totaal bedrag van f 31.200—een en ander zooals deze thans zijn opgesteld, zoodat de kosten van demontage trans- port en hermontage komen voor rekemng van de ge- meente Meppel; dat de geboden prijs in verhouding tot andere ont- vangen aanbiedingen gunstig is. zoodat het gewensch is qenoemde aanbieding te aanvaarden Gelet op de artikelen 171 en 228 der gemeentewet, BESLUITEN voor een prijs van f 31.200— aan de gemeente Meppel te verkoopen de kolentransportinnchting, de Keutter waterpijpkoeler, een der teerafscheiders. de Jatta ex- hauster en het complete buizensysteem în het toestellen- lokaal van het gemeente gasbedrijf, zooals deze objecten thans zijn opgesteld, zijnde alle kosten van demontage, transport en hermontage voor rekening van de ge- meente Meppel. Heemstede, 24 October 1945. Burgemeester en Wethouders voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1945 | | pagina 1