14 25 April 1946. GENEESKUNDIG SCHOOLTOEZICHT. De Raad der gemeente Heemstede; BESLUIT: met den Raad der gemeente Bloemendaal en met Burgemeester en Wethouders van Zandvoort, ter uit- oefening van de bevoegdheden van den Raad dier gemeente, een gemeenschappelijke regeling aan te gaan, luidende als volgt: Geneeskundig Schooltoezicht. De Raden der gemeenten Heemstede en Bloemen- daal en Burgemeester en Wethouders van Zandvoort ter uitoefening van de bevoegdheden van den Raad dier gemeente; Gelet op het besluit d.d. 27 Mei 1942 van de Secretarissen-Generaal van de Departementen van Sociale Zaken en van Binnenlandsche Zaken en het Eerste Uitvoeringsbesluit van den Secretaris-Generaal van het Departement van Sociale Zaken d.d. 7 April 1943. no. 2879 H (doss. 52, Afd. Volksgezondheid, betreffende de organisatie van schoolartsendiensten) Besluiten te treffen de navolgende gemeenschappelijke regeling tot wijziging der gemeenschappelijke regeling betreffende het Geneeskundig Schooltoezicht, vastge- steld door de Burgemeesters der gemeenten Heemstede, Bloemendaal en Zandvoort, waarnemende de taak van de Raden dier gemeenten, bij hun besluiten van resp. 14, 22 en 27 October 1942, goedgekeurd door den Commissaris der Provincie Noordholland bij besluit van 16 November 1942 No. 399. Artikel I. Artikel 3 wordt als volgt gelezen: 1. De commissie bestaat uit een door Burgemeester en Wethouders van elk der aangesloten gemeenten aan te wijzen lid van hun college. 2. Het aangewezen lid van het college van Burge- meester en Wethouders van de centrum-gemeente is voorzitter van de commissie.

Raadsnotulen Heemstede | 1946 | | pagina 25