36 31 October 1946. BENOEMING ONDERWÏJZEND PERSONEEL. Aan den Raad, Aan Mej. M. J. Scheuter is op haar verzoek eervol ontslag verleend als onderwijzeres aan de openbare lagere school aan den Voorweg en aan Mej. N. N. A. Alofsen als onderwijzeres aan de Dreefschool. Ten einde in deze vacatures te voorzien hebben wij sollicitanten opgeroepen. De Hoofden van genoemde scholen hebben hun bericht, als voorgeschreven bij artikel 36, 8e lid der Lager-onderwijswet 1920, aan ons ingezonden, terwijl wij met den Inspecfeur van het Lager Onderwijs in de Inspectie Haarlem over de op te maken voordrachten overleg hebben gepleegd. Naar aanleiding van een en ander hebben wij de volgende voordrachten opgemaakt. V oorwegschool 1. Mej. J. F. R. Vuursteen, onderwijzeres te Exel, gem. Laren (G); 2. Mej. M. Wissing, tijd. onderwijzeres Dreefschool 3. Mej. J. H. Hamstra, onderwijzeres te Limmen. Dreefschool 1. Mej. M. Wissing, tijd. onderwijzeres Dreefschool 2. Mej. J. R. F. Vuursteen, onderwijzeres te Exel, gem. Laren (G); 3. Mej. J. H. Hamstra, onderwijzeres te Limmen. Wij stellen U voor tot de benoeming van twee onderwijzeressen, aan de genoemde scholen, over te gaan en de benoeming te laten ingaan op een nader door ons te bepalen datum. De betrekkelijke stukken liggen ten Raadhuize voor U ter inzage. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, Behoort bij de notulen van den raad der ge- meente Heemstede, van den 31 October 1946. Heemstede, 30 October 1946. J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1946 | | pagina 21