32 31 October 1946. HULP VAN TECHNISCHE DIENSTEN. Aan den Raad. Het ontbreken van een goed geoutilleerden techni- schen dienst wordt door de gemeente Bennebroek reeds lang als een gemis gevoeld dat na den oorlog nog ster- ker dan voorheen tot uiting komt. In verband hiermede heeft het bestuur van die ge- meente verzocht voor de door haar uit te voeren wer- ken gebruik te mogen maken van de diensten van Openbare Werken en Bouw- en Woningtoezicht van onze gemeente. Naar onze meening bestaat er inderdaad aanleiding cnze medewerking te verleenen. Het is echter moeilijk reeds thans met juistheid te bepalen, welke kosten daaruit zullen voortvloeien en daarom hebben wij ge~ meend, dat het aanbeveling verdient een regeling te treffen voor een proefjaar, waarbij tevens de te betalen vergoeding wordt bepaald op een vast bedrag. Naar raming zal met een bedrag van f 2500.kunnen wor- den volstaan. Het gemeentebestuur van Bennebroek kan zich met de ontworpen regeling en met de te betalen vergoeding geheel vereenigen, terwijl uit gevoerde besprekingen met den Inspecteur voor de Volksgezondheid (Volks- huisvestingis gebleken dat deze de totstandkoming van een gemeenschappelijke regeling zeer op prijs stelt, Mitsdien stellen wij U voor, onder mededeeling dat de Commissie" voor Openbare Werken zich met een en ander volkomen kon vereenigen, over te gaan tot het treffen van de regeling tot samenwerking, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 9 October 1946. Burgemeester en Wethouders van Heemstede. De Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1946 | | pagina 9