42 28 November 1946. aanzien van deze overeenkomst treedt in de rechten en v erplichtingen van den huurder, indien Burgemeester en Wethouders daartoe hunne toestemming verleenen. Zij zijn bevoegd aan deze toestemming voorwaarden te verbinden. Artikel 9. Ontbinding der overeenkomst. Bij__ niet-betaling van de huur op den vastgestelden termijn of bij andere niet-naleving van de in deze overeenkomst gestelde voorwaarden, wordt de over- eenkomst zonder verdere ingebreke-stelling geacht ont- bonden te zijn. In dit geval zullen de eigendommen van den huurder door hem binnen een termijn van 2 maanden worden afgevoerd. Mocht hij daarbij in ge- breke blijven, dan geschiedt de ontruiming van qe- meentewege op kosten van den huurder. Artikel 10. Afscheidingen. Op de aan de overeenkomst te hechten teekeninq zijn de te maken afscheidingen met een punt-streeplijn nangeduid. De kosten van deze te maken afscheidingen zuilen door den huurder worden gedragen. Onder deze kosten zijn ook inbegrepen de kosten voor herstel en onderhoud, hetwelk ten genoegen van Burgemeester en W ethouders moet geschieden. Artikel 11. Beëindiging der overeenkomst. Na beëindiging dezer overeenkomst en in geval deze met meer wordt verlengd, zal de huurder het terrein em de gebouwen aan de gemeente opleveren in den toestand, waann deze zich bevinden bij het aanqaan dezer overeenkomst, met inbegrip van de verbeterinqen omschreven in artikel 4, le lid. Eventueel door den huurder voor eigen rekening aangebrachte opstallen w°rden gesloopt, tenzij alsnog anders wordt overeengekomen. De door den huurder aangeleqde toe- gangsweg blijft eigendom der gemeente.

Raadsnotulen Heemstede | 1946 | | pagina 24