6 d. Voor het raadplegen of inzage nemen van plannen, kaarten of teekeningen of andere bescheiden uit het archief van Openbare Werken, voor elk half uur, daaraan be- steed, gedeelten van een half uur voor een geheel gerekendl.< VI. Politie. a. Voor een groote jachtakte tot alle geoor- loofd jachtbedrijf b. Voor een groote jachtakte. als boven, met uitzondering van de valkenjacht c. Voor een logeerakte d. Voor een kleine jachtakte tot het vangen van waterwild met netten, waarvan het gebruik geoorloofd is e. Voor een vergunning tot het voorhanden hebben van een vuurwapen f. Voor een ventvergunning met een geldig- heidsduur van: 1° één dag 2° één maand 3° één jaar Artikel 2. Aan de hefflng van leges zijn niet onderworpen: a. stukken of verrichtingen ten behoeve van onvermo- genden in hun persoonlijk belang, op behoorlijk bewijs van onvermogen, afgegeven of gedaan; b. de stukken, welke ambtshalve ter voldoening aan wettelijke of administratieve voorschriften moeten worden afgegeven; c. stukken of verrichtingen, ten behoeve van 's Rijks militairen dienst of voor pensioenen, lijfrenten, wachtgelden, gagementen of riddersoldijen d. vergunningen of beschikkingen, welke uit anderen hoofde tot eenige betaling in de gemeentekas aan- leiding geven e. stukken of inlichtingen, waarvan de kostelooze afgifte of verstrekking van Overheidswege is aan- bevolen of door Burgemeester en Wethouders raadzaam wordt geacht; 15,- 10,- 5.— 1.50 5.— 0.20 1.50 10—

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 26