8 c. De bedoelde zegels zijn slechts verkrijgbaar op schriftelijk verzoek voor de door Burgemeester en Wethouders gemachtigde ambtenaren bovenbedoeld, tegen contante betaling bij den Gemeente-Ontvan- ger, die van de uit dien hoofde ontvangen leges- gelden in zijne rekening verantwoording doet. d. De leges verschuldigd voor huwelijksvoltrekkingen worden door den ambtenaar van den Burgerlijken Stand, die de leges heeft geind, na afloop van elk kwartaal op een lijst vermeld. Onder overlegging van deze door hem ondertee- kende lijst zorgt hij binnen de eerste vijf dagen van de maanden April, Juli, October en Januari, dat de over het afgeloopen kwartaal door hem geinde leges voor huwelijksvoltrekkingen aan den gemeente- ontvanger worden afgedragen, tegen bewijs van ontvangst, door dezen af te geven. e. De leges verschuldigd bij het aangaan van een abonnement voor inlichtingen of opgaven uit de registers van den Burgerlijken Stand moeten, op vertoon van het desbetreffend door den ambtenaar van den Burgerlijken Stand af te geven en te onderteekenen bewijsstuk, bij vooruitbetaling worden voldaan aan den gemeenteontvanger, die voor deze betaling schriftelijk kwijting verleent. 1. Deze verordening treedt in werking op den dag, volgende op dien, waarop de Koninklijke goed- keuring aan Burgemeester en Wethouders is bekend geworden. 2. Alsdan vervalt de verordening op de heffing eener belasting onder den naam van „Leges" vastgesteld bij raadsbesluit van 22 November 1928, no. 92, met de nadien daarin aangebrachte wijzigingen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 24 April 1947. Artikel 6. De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 28