34 24 April 1947. die op het bestaande goedgekeurde uitbreidingsplan zijn aangegeven. Op 30 October 1946 werd de mede- deeling ontvangen, dat de aanvrage in behandeling was genomen. Vijf maanden na dit bericht van in behande- ling nemen is nu nog geen goedkeuring verleend, doch in stede hiervan werd op 24 Maart 1947 door dezen Hooldingenieur-Directeur bericht, dat deze aanvrage d°or hem is aangehouden, totdat zal zijn beslist hoever de geprojecteerde wegen zich zullen uitstrekken. Hij deelt verder mede, dat deze aanvraag zoolang in zijn archief zal worden opgeborgen. De overgelegde uitvoe- rige ieekeningen geven evenwel duidelijk aan hoever de geprojecteerde wegen zich zullen uitstrekken en dit wijkt geenszins af van het bestaande van kracht zijnde uitbreidingsplan. Deze gang van zaken heeft ons in hooge mate ont- stemd en wij kunnen hierin niet anders zien dan een ontstellend symptoom van verregaande besluiteloosheid van de zijde van den centralen provincialen dienst, waardoor de wederopbouw dermate noodeloos wordt vertraagd, dat wij hebben gemeend dit ook ter kennis te moeten brengen van Uwen Raad. Hierbij mogen wij er Uw aandacht op vestigen, dat door Gedeputeerde Staten d.d. 10 Januari 1940 aan de Raden der gemeenten Haarlem, Velsen, Heemstede, Bloemendaal, Zandvoort, Haarlemmerliede en Spaarn- woude en Bennebroek de verplichting is opgelegd, te geraken tot de vaststelling van een streekplan voor Kennemerland-Zuid. De gemeenschaopelijke regeling hiervoor werd in Uwe vergadering van 7 Februari 1941 vastgesteld en werden in Uwe vergadering van 19 Sep- tember 1946 hiervoor nieuwe vertegenwoordigers aan- gewezen in verband met het overlijden van den Heer Jonckbloedt en het beëindigen van het raadslidmaat- schap van den Heer Mr. Stomps. Ofschoon daaromtrent nimmer een besluit te onzer kennis is gebracht, is ons mondeling medegedeeld, dat deze regeling buiten wer- king is gesteld en overleg dus verder is uitgesloten. Dit alles is nu gaan behooren tot de taak van den Provin- cialen Planologischen Dienst van Noordholland met als onderdeel de Commissie voor de gemeentelijke plannen, waarin men nu blijkt de macht te bezitten zonder verder

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 30