29 24 April 1947. CREDIET VOOR OVERBRENGING DISTRIBUTIEDIENST. Aan den Raad. Naar mate de omvang van den distributiedienst groo- ter is geworden heeft deze geleidelijk een grooter ge- deelte van de Meerlhorst in gebruik genomen. Daartoe behoort ook het voor woning van den concierge be- stemde gedeelte. In de afgeloopen maanden kon om verschillende redenen het personeel van den dienst aanmerkelijk worden ingekrompen, zoodat wij overwogen hebben bedoelden dienst binnenkort in zijn geheel elders onder te brengen, teneinde daardoor zelf weder de volle be- schikking over de Meerlhorst te kunnen verkrijgen. De dienst heeft nog steeds in huur het perceel Binnenweg 160, hetwelk tijdelijk als bijkantoor dienst heeft gedaan en waarin nu nog de groote uitreikingen plaats hebben. Blijkens een bij ons ingekomen rapport is het thans mogelijk, de geheele distributiedienst, met uitzondering van de groote uitreikingen, onder te brengen in Binnen- weg 160, mits enkele voorzieningen worden getroffen. Aangezien dit gebouw centraal gelegen is, kunnen daartegen van de zijde der ingezetenen geen overwe- gende bezwaren bestaan. Naar aanleiding van hierover gehouden besprekingen kan verwacht worden dat het C.D.K, zich met de verplaatsing ook zal kunnen ver- eenigen. De gemeente zal echter enkele kosten, die aan deze overbrenging verbonden zijn, voor hare rekening moeten nemen, in welke kosten geen Rijksbijdrage ver- wacht kan worden. In de eerste plaats zal voor het inrichten van een bruikbare kluis moeten worden gezorgd, waartoe een kluisdeur van het gebouw van Merlenlaan 2, gebruikt kan worden. De kosten hiervan worden geraamd op f 1100. Voor verhuizing en inrichting zal noodig zijn f 966.waarvan vermoedelijk onge- veer f 250.voor Rijkssubsidie in aanmer- king zal komen, Voor rekening van de gemeente blijft dus ongeveer 716.

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 7