29 24 April 1947. Voor de groote uitreikingen is echter in dit gebouw geen plaats. Hierin kan voor- 2ien worden door een gedeelte van een houten gebouw, staande aan den Cruquius- weg, thans in gebruik bij de Afdeeling So- ciale Zaken, af te breken en op het achter- terrein van Binnenweg 160 weder te plaat- sen. De kosten worden geschat op f 620 Het overblijvende gedeelte van dit houten gebouw, nu ingebruik bij een groep pad- vmders, zal weer moeten worden ingericht en wel zoodanig, dat dit zoowel door deze padvinders als door de Afd. Sociale Zaken gebruikt kan worden. Hiervan zullen de kosten bedragen f ^80 Door de overbrenging van den dienst is de concierge van Binnenweg 160 verplicht te verhuizen, zoodat het ons billijk voor- komt, dat de verhuiskosten door de ge- meente worden vergoed. Voor deze ver- goeding, alsmede voor bedrijfsonkosten van Openbare Werken, voor kosten van voor- bereidende werkzaamheden en toezicht en voor onvoorziene uitgaven wordt geraamd f 1184 zoodat de totale, niet voor subsidie in aanmerking komende uitgaven worden geraamd op f mQ Omdat te voorzien is, dat de distributiedienst noq wel enkele jaren zal blijven bestaan, meenen wij dat het te verdedigen is deze extra kosten over 5 jaren te ver- S'wî' l9" dm "iet ,e" ™,le de- uitgave Van de zijde van het C.D.K, wordt de toezegginq gevraagd, dat, wanneer Binnenweg 160 niet meer ter beschikking van den dienst kan blijven, de gemeente zich dan verplicht de dienst weder naar van Merlen- aan 2 terug te doen keeren, dan wel andere behoorlijk centraal gelegen kantoorruimte tegen denzelfden prijs als vo°r Bmnenweg î60 verschuldigd is, beschikbaar te stellen. Met het oog op de bestemming welke het Rijk uitemdehjk aan dit pand wil geven, lijkt er ons geen bezwaar tegen te bestaan die toezegging te doen

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 8