3 Artikel 5. Voor het gebruik maken van de aula is verschuldigd per uur of gedeelte daarvan, bij gelegenheid van een begraving in: a. een grafstede bedoeld bij art. 2 lett. a. 15. b. 2 b, 10,- c. 2 c. 7.50 d. op het algemeen vak 3.— De rechten onder a., b., c. en d. genoemd worden vermeerderd met 50 pct., wanneer van de aula gebruik wordt gemaakt bij gelegenheid van een begraving van het stofFelijk overschot van een persoon die laatstelijk niet in de bevolkingsregisters dezer gemeente stond ingeschreven. Op schriftelijk verzoek kan door Burgemeester en Wethouders vrijstelling van dit recht worden verleend bij gelegenheid ener begraving van een onvermogende. Voor het gebruik maken van de aula voor het tijdelijk bewaren van het stoffelijk overschot van een persoon, is verschuldigd een bedrag van 5.per uur ol ge- deelte daarvan. Artikel 6. Voor het doen bespelen van het orgel in de aula is verschuldigd /7.50 per half uur of gedeelte daarvan. Artikel 7. 1. Ingeval van verlenging van het recht tot be- graven in grafsteden, bedoeld in art. 2 lett. b. en c., moet het verSchuldigde bedrag worden betaald binnen één maand na de dag waarop verlenging door Burge- meester en Wethouders is toegestaan. 2. Bij verzuim vervalt het recht en is de grafstede ter beschikking der gemeente. 3. Burgemeester en Wethouders maken belang- hebbenden vöôr de afloop van het recht daarop op- merkzaam bij gewone brief aan het adres van de ge- rechtigde vermeld in het register bedoeld in art. 8 dezer verordening. Artikel 8. 1. Voor het te naam stellen van de grafsteden bedoeld in art. 2 wordt ter gemeente-secretarie een register gehouden. 2. Voor elke overschrijving van die grafsteden van

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 21