58 25 September 1947. 5e. van de heer C. van der Weiden te Heemstede, a. het eeuwigdurend erfpachtsrecht op een gedeelte, ter grootte van ongeveer 4870 M2, van het perceel, kadastraal bekend in Sectie B no. 1992, en op het perceel, ter grootte van ongeveer 127 M2, kadastraal bekend in Sectie B no. 4769; b. het erfpachtsrecht, dat genoemde heer te- zamen met A. Teerink en H. Zwart, heeft op de toegangsweg, kadastraal be- kend in Sectie B no. 1723 en 4770, een en ander zoals op bijbehorende tekening in groene kleur is aangegeven, en onder bepaling dat aan C. van der Weiden in eeuwigdurende erfpacht worden uitgegeven twee strookjes grond, kadastraal bekend in Sectie B no. 6700 (ged.) en 4446 (ged ter gezamenlijke grootte van 40 M2, op de bijbehorende tekening in rode kleur aangegeven, welk erfpachtsrecht tezamen met dat hetwelk op perceel Sectie B no. 1992 rust als één geheel zal worden be- schouwd, een en ander met toebetaling door de gemeente van 15.000. b, de hierboven bedoelde percelen grond met opstallen en rechten in te brengen in het Grondbedrijf voor de koopsommen, verhoogd met de verder op deze aankopen vallende kosten c. Burgemeester en Wethouders te machtigen om in de kadastrale aanduiding van de te aanvaarden percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder vorenbedoelde aankopen geschieden, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oordelen of wel door Gedeputeerde Staten wenselijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 September 1947. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 13