72 27 November 1947. ONDERHANDSE AANBESTEDING BOUW 10 WONINGEN. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat in het algemeen bij de openbare aanbesteding van de bouw van woningen blijkt, dat de laagste inschrijving aanzienlijk hoger is dan het bedrag, waarvoor krachtens de nodige hogere toestemming de bouw mag worden gegund; dat krachtens zijn besluit van heden, no. 71, over- gegaan mag worden tot de aanbesteding van de bouw van 10 woningen, waarvan 6 aan de Vijfherenstraat en 4 aan het Wiekenplein; dat de aannemers van de bouw van 9 woningen aan de Vijfherenstraat, J. J. Boot en W. Klein, zich bereid verklaard hebben, de bouw van 10 woningen volgens het daarvoor gemaakte bestek met bijbehorende teke- ningen uit te voeren; dat de gunning van dit werk afhankelijk is van de toestemming van het Ministerie van Wederopbouw en Volkshuisvesting en dat verwacht mag worden dat deze zal worden verleend, mits de aanneemsom niet hoger is dan f 99610.gebaseerd op f 35.per M3; dat het voor een vlotte totstandkoming van de bouw dienstig is, en ook geacht kan worden in het belang van de gemeente te zijn, wanneer de bouw der 10 woningen onderhands wordt aanbesteed aan J. J. Boot en W. Klein voornoemd, voor een zodanig bedrag als in over- leg met het Ministerie varr Wederopbouw zal worden vastgesteld, met dien verstande, dat dit niet meer be- draagt dan f 99610. Gehoord het voorstel van burgemeester en wethou- ders; Gelet op de artikelen 176 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten en van toestemming van het Ministerie van Weder- opbouw en Volkshuisvesting de bouw van 10 woningen aan de Vijfherenstraat en het Wieken-

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 17