75 27 Novêmber 1947. ONDERHANDSE AANBESTEDING BOUW 53 WONINGEN. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat krachtens zijn besluit van heden, no. 74, zal worden overgegaan tot de bouw van 53 wo- ningen op een terrein, gelegen ten Westen van de Raad- huisstraat en ten Zuiden van de Kerklaan, dat in het algemeen een openbare aanbesteding van een dergelijke bouw niet het gewenste resultaat op- levert en de gunning ook afhankelijk is van de toestem- ming van het Ministerie van Wederopbouw en Volks- huisvesting; dat het daarom dienstig is te trachten de bouw onder- hands aan te besteden, terwijl te verwachten is dat de vereiste toestemming zal worden verleend, mits de aan- neemsom niet hoger is dan f 549.185.—, gebaseerd op f 35.per M3; dat het ook voor een vlotte totstandkoming van de bouw gewenst is, dat de aanbesteding onderhands plaats heeft en dit laatste geacht kan worden in het belang van de gemeente te zijn; gehoord het voorstel van burgemeester en wethou- gelet op de artikelen 176 en 228 der gemeentewet; BESLUIT; behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten en van de toestemming van het Ministerie van Weder- opbouw en Volkshuisvesting de bouw van 53 woningen op een terrein gelegen ten Westen van de Raadhuis- straat en ten Zuiden van de Kerklaan aan een daarvoor in aanmerking komend aannemer onderhands aan te be- steden voor een bedrag als in overleg met het Ministeiie van Wederopbouw en Volkshuisvesting zal worden vastgesteld, met dien verstande, dat dit niet hoger is dan f 549.185.zulks overeenkomstig het daarvoor gelden- de bestek met tekeningen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 November 1947. ders; De secretaris, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 25