93 23 December 1947. ONDERHANDSE AANBESTEDING BOUW 53 WONINGEN. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat van gemeentewege zal worden overgegaan tot de bouw van 53 woningen op een ter- rein, gelegen ten Westen van de Raadhuisstraat en ten Zuiden van de Kerklaan; dat in het algemeen een openbare aanbesteding van een dergelijke bouw niet het gewenste resultaat op- levert en de gunging ook afhankelijk is van de toe- stemming van het Ministerie van Wederopbouw en Volkshuisvesting; dat daarom aan enkele daarvoor in aanmerking ko- mende aannemers gelegenheid is gegeven voor dit werk in te schrijven; dat de laagste inschrijfster daarbij was de fa. Gebrs. van den Putten alhier; dat het bedrag van inschrijving echter uitgaat boven het hoogst toelaatbare bedrag, zodat in het bestek zodanige veranderingen zijn aangebracht, dat de aan- neemsom nader kan worden bepaald op f 549.185. te verhogen met f 11.017.50 voor door de aanneem- ster te dragen extra kosten van funderingen, voor welk totaal bedrag van f 560.202.50 genoemde firma nader heeft ingeschreven; dat het ook voor een vlotte totstandkoming van de bouw gewenst is <üat de aanbesteding onderhands plaats heeft en dit laatste geacht kan worden in het belang van de gemeente te zijn; gehoord het voorstel van burgemeester en wethou- ders; gelet op de artikelen 176 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: onder intrekking van zijn besluit van 27 November 1947, no. 75, behoudens goedkeuring van Gedeputeer- de Staten en van de toestemming van het Ministerie van Wederopbouw en Volkshuisvesting de bouw van 53 woningen op een terrein gelegen ten Westen van

Raadsnotulen Heemstede | 1947 | | pagina 15