17a 26 Februari 1948. VOORWAARDEN SUBSIDIERING ZIEKENHUISFONDSEN. De Raad der gemeente Heemstede; Gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders BESLUIT: vast te stellen de volgende Voorwaarden, waarop de fondsen voor ziekenhuisverpleging worden gesubsidieerd le. Subsidie zal worden verleend aan het fonds voor ziekenhuisverpleging te Heemstede en aan de vereniging voor ziekenhuisverpleging „Benne- broek en omstreken' 2e. Beide verenigingen zijn verplicht jaarlijks vöôr 1 Mei een rekening van het afgelopen jaar van alle inkomsten en uitgaven aan burgemeester en wethouders ter goedkeuring in te zenden. 3e. De vereniging voor ziekenhuisverpleging „Benne- broek en omstreken" is verplicht deze rekening samen te stellen uitsluitend betrekking hebbende op de leden, wonende in de gemeente Heem- stede. Algemene inkomsten en uitgaven zullen daarop moeten voorkomen naar verhouding van het aantal leden 4e. In beide rekeningen mag voor het innen der contributie geen hoger bedrag worden uitgetrokken dan 10°/0 der geinde contributie. 5e. Salarissen, lonen en presentiegelden komen niet voor subsidie in aanmerking, behoudens het bepaalde bij punt 4, en de door burgemeester en wethouders goedgekeurde beloning aan de administrateurs. 6e. Indien in het fonds leden zijn opgenomen die hetzij verplicht hetzij vrijwillig in ziekenfondsen of andere ziekenhuisfondsen verzekerd zijn, dan zijn de besturen der in art. 1 genoemde fondsen verplicht te bevorderen, dat allereerst gebruik

Raadsnotulen Heemstede | 1948 | | pagina 17